Ana Sayfa
Duyurular
2016-2017 Akademik Yılı Mevlana Değişim Programı Yerleştirme Sonuçları

2016-2017 AKADEMİK YILI MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI YERLEŞTİRME SONUÇLARI

1- Başarı durumları (akademik ortalamaları) baz alınarak  öğrencilerimiz tercihlerine göre en yüksekten aşağı olacak şekilde üniversitemizce yerleştirmeleri gerçekleştirilerek  18 Nisan 2016  Pazartesi günü ana sayfamızda onayınızı almak için ilan edilmiştir.

 2- Asil olarak Yerleştirildiğiniz tercihinizi onaylayıp onaylamadığınızı ekte mevcut onay formunu  düzenleyerek mevlana@sakarya.edu.tr adresine  22 Nisan 2016  Cuma  günü öğlen 12:00’a dek mail atarak bildirmeniz gerekmektedir. Söz konusu üç günlük tarih aralığında bildirimde bulunmayan öğrenciler haklarından feragat etmiş olarak kabul edileceklerdir.(Belirtilen e posta dışındaki adreslere yapılan bildirimler dikkate alınmayacaktır.)

3- ONAY İŞLEMİ BİR DEFAYA MAHSUS  GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. ASİL OLARAK YERLEŞTİRİLEN ÖĞRENCİLER İÇİN İKİNCİ BİR YERLEŞTİRME İŞLEMİ SÖZ KONUSU OLMAYACAKTIR.

4- ASİL YERLEŞTİRİLENLERİN ONAY VERMEMESİ DURUMUNDA BOŞ KALABİLECEK YERLERE YEDEKTE BEKLEYEN ÖĞRENCİLERİMİZ BAŞARI SIRALAMASI VE KONTENJAN DAHİLİNDE ASİL OLARAK YERLEŞTİRİLECEKLERDİR. YEDEK YERLEŞTİRMELER İÇİN SONUÇLAR 25 NİSAN 2016 TARİHİNDE İLAN EDİLECEKTİR.

NOT: KABUL VEYA RED KARARINIZI MAİL OLARAK YALNIZCA BİR DEFADA BİLDİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. BİRDEN FAZLA ATILAN VE/VEYA KARAR DEĞİŞİKLİĞİ OLAN MAİLLER İŞLEME ALINMAYACAKTIR.

(MAİLİNİZİ KESİN KARARINIZI VERDİKTEN SONRA İLETİNİZ)